O firme MEVO TECHNOLOGYMEVO TECHNOLOGY spol. s r.o. je samostatná pobočka firmy Mevo Precision Technology BV, ktorá zastrešuje významnú časť výrobných aktivít. Príkladom aktivít zastrešených slovenskou pobočkou sú montáž modulov či zariadení a vedenie skladu pre zákazníkov.

Mevo je zamerané na výrobu presných mechanických komponenntov a montovanie zariadení pre high-tech priemysel. Výrobky sú používané v meracích a kontrolných, optických zariadeniach, špecializovaných strojoch, medicínskom a automobilovom priemysle.

Firma začínala ako kovoobrábacia spoločnosť zameraná na vysoko presné mechanické komponenty, balík ponúkaných služieb sa však časom rozšíril podľa potrieb zákazníkov. Dnešné Mevo dokáže byť viac ako len kovoobrábacia spoločnosť, vytvára pridanú hodnotu myslením zameraným na riešenia pre zákazníkov.

Počas svojej histórie nazbierala spoločnosť rozsiahle skúsenosti, ktoré v kombinácii so špičkovými technológiami zaručujú dodanie výrobkov dokonalých do posledného detailu pri efektívnych nákladoch. Schopnosť flexibilnej reakcie na požiadavky zákazníkov je jednou z najväčších výhod spoločnosti. Vďaka tejto odborniosti dokáže spoločnosť garantovať ako kontinuitu tak kvalitu. Cena, rýchlosť, flexibilita, kvalita a objem; Mevo Technology je partner ktorý dokáže ponúknuť všetky tieto atribúty.Ukážka výrobkov

Prehľad služieb

CNC Sústruženie

CNC Frézovanie

Dokončovanie, odhrotenie, leštenie

Montáž

Sklad pre zákazníka

Kontakt

Toto je adresa MEVO Technology s r.o., Slovensko. Pre kontaktné údaje Meva BV navštívte ich stránku.

Adresa: Súvoz 1, 91132 Trenčín, Slovensko
Telefón: +421-32-7434 437
FAX: +421-32-7434 539
E-mail: mevo@slovanet.sk