SlužbyMontáž a testovanie elektronických a mechanických zariadeníMontáž prebieha v na pracovisku s ESD ochranou pod dohľadom skúseného personálu, takže Mevo sa dokáže vysporiadať s širokou paletou montážnych požiadaviek zákazníkov vďaka dlhoročným skúsenostiam s montážou zariadení a modulov pre zdravotnícky, merací a potravinársky priemysel.

Balenie a prepravaTovar musí byť správne zabalený a prepravený aby sa dostal k zákazníkovi v rovnakom stave ako vyšiel z výroby. V prípade potreby je možné vyrobiť špeciálne balenie podľa požiadavky zákazníka. Umiestnenie v Trenčíne znamená dobrú dostupnosť zo stredoeurópskeho regiónu a pravidelná preprava medzi Ruurlom a Trenčínom minimalizuje zdržania u projektov zdieľaných medzi holandskou a slovenskou pobočkou.

CNC SústruženieV tejto odbornej disciplíne Mevo začínalo - sústruženie dielov vyžadujúcich vysokú mieru presnosti až v tisícinách milimetra. Toto je dosiahnuté vďaka kombinácii odborného personálu a strojového vybavenia na úrovni zodpovedajúcej dobe.CNC FrézovanieĎalšia aktivita plnohodnotne interne zabezpečená Mevom, vďaka čomu odpadá nutnosť kooperácie a udržujúca rovnakú mieru presnosti ako sústruženie.Meranie a odhrotenieMeranie výsledných produktov je dôležitá etapa výrobného procesu ktorá zabezpečuje že kontrolou kvality prejdú len výrobky zodpovedajúce zákazníckym špecifikáciám. Správne odhrotenie je nutné aby bol výrobok bezpečný na manipuláciu a esteticky v poriadku.Ukážka výrobkov

Prehľad služieb

CNC Sústruženie

CNC Frézovanie

Dokončovanie, odhrotenie, leštenie

Montáž

Sklad pre zákazníka

Kontakt

Toto je adresa MEVO Technology s r.o., Slovensko. Pre kontaktné údaje Meva BV navštívte ich stránku.

Adresa: Súvoz 1, 91132 Trenčín, Slovensko
Telefón: +421-32-7434 437
FAX: +421-32-7434 539
E-mail: mevo@slovanet.sk